fbpx
All for Joomla All for Webmasters

SRC Ticari Araç Belgesi Nedir

Haskaya SRC Kursu > SRC Belgesi Hakkında Bilgiler > SRC Ticari Araç Belgesi Nedir

SRC Ticari Araç Belgesi Nedir

SRC Ticari Araç Belgesi Nedir

Hayatını şoförlük mesleği ile geçindiren birçok kişi için src belgesi almak şarttır. Günümüzde birbirinden değişik ticari araçlar kullanan kişiler farklı src belgesi almak zorundalar. Bu artık tüm ticari şoförler için kanunen bir zorunluluk haline geldi. Eğer bu belge için yapılacak olan sınavı geçemezseniz o zaman yasal olarak ticari açıdan trafiğe çıkmanız mümkün değildir.

O yüzden bu sınav için neler gerekli ve ne gibi konuları bilmek gerekir her biri adına SRC Belgesi almak isteyen her birey  SRC hizmetini bizden alabilir. Sizi bu sınav için en iyi şekilde hazırlıyor ve sınavı rahat bir biçimde geçmeniz için tüm bilgileri sizlere sunuyoruz.

SRC Belgesi Kapsamı içindeki SRC 1 , SRC 2 , SRC 3 , SRC 4 , SRC5 belgeleri vardır. SRC Belgesi Kapsamı ndaki belgeleri almak için eğitim, sınav ve belirli şartları taşıması gerekmektedir araç sürücüsünün.

SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 1 belgesi, Uluslararası yolcu taşımacılığı yapan, yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir. SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 2 belgesi, Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı yapan ve yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 3 belgesi, Uluslararası eşya kargo taşımacılığı yapan ve yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki yeterlilik belgesidir. SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 4 belgesi, Yurtiçi eşya kargo taşımacılığı yapan ve yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

SRC Belgesi Kapsamı içindeki belgelerden SRC 5 belgesi, Tehlikeli ve artık maddelerin taşımacılığını yapan ve yapacak sürücülerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesidir. SRC Belgesi Kapsamı içindeki SRC 5 Belgesine sahibi olmak içi SRC 3 yada SRC 4 belgesine sahibi olması şartır.

SRC Belgesi Türü Mesleki Yeterlilik Belgeleri Daha Fazla Bilgi İçin ;

SRC 1 ( ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI )
SRC 2 ( YURTİÇİ YOLCU TAŞIMACILIĞI )
SRC 3 ( ULUSLARARASI EŞYA-KARGO TAŞIMACILIĞI )
SRC 4 ( YURTİÇİ EŞYA-KARGO TAŞIMACILIĞI )
SRC 5 ( TEHLIKELI MADDE TAŞIMACILIĞI )

Tüm SRC Belgeleri‎ İçin Kredi Kartsız Kefilsiz 99 TL Taksit İmkanı 0212 647 5556
+
WhatsApp Bilgi Almak İçin Tıklayın