fbpx
All for Joomla All for Webmasters

SRC Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için kurumumuz ile irtibata geçiniz.

SRC Belgeleri tüm ticari taşıt sürücülerinin almakla yükümlü oldukları mesleki yeterlilik belgesidir. SRC Belgesi olmadan trafiğe çıkan sürücülere idari para cezası uygulanmaktadır. SRC Belgeleri kendi içinde 5’e ayrılmaktadır.

SRC 1 Uluslararası yolcu taşımacılığı

SRC2 Yurtiçi yolcu taşımacılığı

SRC3 Uluslararası yük eşya ve kargo taşımacılığı

SRC4 Yurtiçi yük, eşya ve kargo taşımacılığı

SRC 5 Tehlikeli madde taşımacılığı

SRC Başvuru yapmak ve kampanyalarımızdan faydalanmak için kurumumuz ile irtibata geçiniz.

SRC 5 belgesi almak isteyen sürücülerin öncelikle SRC3 veya SRC4 yük taşımacılığı belgesi olmak zorundadır. Aksi halde SRC5 eğitimlerine ve sınavına katılmayacaklardır.

SRC Belgeleri iki ayrı şekilde alınmaktadır.

SRC Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için kurumumuz ile irtibata geçiniz.

25/02/2003 tarihinden önce ehliyet alan tüm sürücüler SRC Belgelerini sınavsız eğitimsiz gerekli evraklar tamamlanarak doğrudan Ulaştırma Bakanlığından temin edebilmektedirler. Yine bahsi geçen tarihten sonra ehliyet almış kişiler ise SRC Belgelerini ilgili eğitim saatlerini tamamlamak üzere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış kurumlara başvurmaları gerekmektedir. Eğitim sürelerine riayet eden adaylar Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde İlçe Milli Eğitim Şubelerince yapılan sınavdan 100 tam puan üzerinden en az 70 puan almaları gerekmektedir. Sınavlarda 40 soru sorulmakta olup en az 28 soru doğru yanıtlanmalıdır. Yanlış cevaplar doğru cevapları etkilememektedir.

SRC Başvuru yapmak ve kredi kartsız kefilsiz aylık 100 TL taksit imkanından faydalanmak için kurumumuz ile irtibata geçiniz.

2 Responses
Tüm SRC Belgeleri‎ İçin Kredi Kartsız Kefilsiz 99 TL Taksit İmkanı 0212 647 5556
+
WhatsApp Bilgi Almak İçin Tıklayın