fbpx
All for Joomla All for Webmasters

Sınavsız SRC Belgesi Almak

Haskaya SRC Kursu > SRC Belgesi Hakkında Bilgiler > Sınavsız SRC Belgesi Almak

Sınavsız SRC Belgesi Almak

Sınavsız SRC Belgesi hakkında detaylı bilgi almak için kurumumuz ile irtibata geçiniz.

SRC Kursu dışında hiçbir eğitim kurumu SRC eğitimleri verememektedir.

SRC Belgesi  yük ve yolcu taşımacılığı yapan tüm şoförlerin almakla yükümlü oldukları mesleki yeterlilik belgesidir. SRC Belgesi kendi içinde 5 ayrı grupta sıralanmaktadır. Bunlar; SRC 1, SRC 2SRC 3SRC 4 ve SRC 5 Belgesidir.

SRC Belgesi almak isteyen sürücüler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış SRC Kursu aracılığıyla iki ayrı şekilde belgelerini alabilmektedirler.

25 Şubat 2003 tarihinden önce ehliyet almış olan adaylar SRC Belgelerini gerekli evraklar tamamlanarak sınava ve eğitime tabii olmaksızın alabilmektedirler.

Sınavsız SRC Belgesi hakkında detaylı bilgi almak için kurumumuz ile irtibata geçiniz.

25 Şubat 2003 tarihinden sonra ehliyet almış olan tüm adaylar SRC Belgelerini almak üzere ilk önce eğitim almaları ve akabinde sınava girmeleri gerekmektedir. Sınavdan başarılı olan adaylar SRC Belgelerini almaya hak kazanmış sayılmaktadırlar. Ayrıca tüm ticari taşıt sürücülerin SRC Belgelerinin yanı sıra Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kurumlarca psikoteknik testine tabii tutulup olumlu psikoteknik değerlendirme raporu da almak zorundadırlar.

4925 Sayılı Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre 25/02/2003 tarihinden önce C,D,E,B sınıfı sürücü belgesi olanların muafiyet hakkı vardır. Muafiyet hakkı olanlar src belgesi için eğitimi almamakla birlikte sınava da girmezler. Src belgesinden muafiyet almaya hak kazananlar için kurumumuz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Tüm SRC Belgeleri‎ İçin Kredi Kartsız Kefilsiz 99 TL Taksit İmkanı 0212 647 5556
+
WhatsApp Bilgi Almak İçin Tıklayın